Головна » 2018 » Лютий » 21 » Бібліотечні уроки до Дня рідної мови
Бібліотечні уроки до Дня рідної мови

До  міжнародного Дня  рідної мови  шкільним бібліотекарем проведено годину мовознавства "Ну щоб здавалося слова.." учням 3 - Б , 4 – А та 4 – Б класу. Бібліотекар звернула увагу учнів на те, що мова – це наша неоціненна і найдорожча спадщина, з нею ми не розлучаємося протягом усього життя, що її потрібно цінувати і шанувати. Діти слухали про мову легенди, перекази, вірші, гуморески Павла Глазового. Вони взяли участь у мовній ігротеці, де виявили свої знання мови, дали відповіді на жартівливі запитання з мови, пояснювали значення фразеологізмів, відгадували мовні згадки, продовжували прислів’я, усно виправляли помилки у реченнях, додавали рими. Учні переконалися, що українська мова – чудова, багата, вона, мов кринична вода, яку черпаєш, їй немає ні кінця, ні краю. Бібліотекар ознайомила присутніх з книжковою виставкою.