Головна » 2017 » Листопад » 20 » Батьківські збори та зустріч з вчителями - предметниками
21:06
Батьківські збори та зустріч з вчителями - предметниками

23 листопада 2017 в школі відбудеться зустріч батьків з вчителями-предметниками та батьківські збори.

Зустріч вчителів-предметників з батьками – з 17:00 по 18:00.

Класні збори розпочнуться о 18:00.

Батьки можуть поспілкуватися з вчителями в наступних кабінетах:

Титаренко Галина Олександрівна

директор школи, математика

каб. директора школи

Ільяхова Тетяна Семенівна

заст. директора з навчально-виховної роботи, світова література

методичний кабінет

Засенко Людмила Петрівна

заст. директора з навчально-виховної роботи, фізика

каб №55 (каб. завуча школи)

Невмивака Наталія Миколаївна

світова література, основи здоров’я,соціальний педагог

каб. соціального педагога (3 поверх)

Горбатова Оксана Дмитрівна

шкільний психолог

каб. психолога (3 поверх)

Аріткулова Лідія Федорівна

інформатика

каб. №38

Сорочинський Денис Юрійович

інформатика

каб. №37

Дудник Ірина Андріївна

математика

каб. №48

Смагіна Оксана Іванівна

математика

каб. №25

Поважна Анна Федорівна

математика

каб. №26

Яценко Варвара Василівна

фізика

каб.№22

Сергієць Людмила Олександрівна

світова літерутура

каб. №7

Сіваченко Лідія Миколаївна

українська мова і література

каб. №27

Северіна Світлана Володимирівна

українська мова і література

каб. №42

Хрякова Тетяна Іванівна

українська мова і література

каб. №24

Супрунович Юлія Вікторівна

хімія, біологія, екологія

каб. №39

Овсієнко Наталія Іванівна

хімія, біологія

каб. №3

Рашко Людмила Василівна

історія та правознавство

каб. №47

Онопрієнко Наталія Яківна

історія

каб. №46

Панченко Наталія Олександрівна

географія та економіка

каб. №23

Вовченко Олена Григлоівна

англійська мова

 

каб. №51

 

Василенко Євгенія Вікторівна

англійська мова

каб.№21

Єлісеєнко Тетяна Анатоліївна

англійська мова

каб. №40

Сидоренко Тетяна Олександрівна

англійська мова

каб. №23

Шевченко Алла Володимирівна

англійська мова

каб. №41

Ониськів Олена Володимирівна

німецька мова

каб. №35

Хлівіцький Віталій Павлович

фізична культура

каб. №45

Гулида Сергій Васильович

фізична культура

каб. №21

Степаненко Юлія Олександрівна

музичне мистецтво

каб. №5

Фіщук Леся Іванівна

трудове навчання

каб. №44

Черненко Тетяна Леонідівна

трудове навчання

каб. №44

Мозговий Петро Іванович

захист Вітчизни та трудове навчання

каб. №9

Добренко Світлана Василівна

ритміка та керівник хореограф. гуртка

каб. №7

Мамалига Оксана Іванівна

класовод 1-А класу

каб.№.49

Єкімова Наталія Анатоліївна

класовод 1-Б класу

каб. №32

Гудзь Людмила Анатоліївна

класовод 1-В класу

каб. №30

Денисенко Юлія Ігорівна

класовод 2-А класу

каб. №34

Бицюк Лариса Василівна

класовод 2-Б класу

каб. №33

Іщук Алла Михайлівна

класовод 2-В класу

каб. №31

Самолюк Світлана Миколаївна

класовод 3-А класу

каб. №19

Самойленко Любов Юріївна

класовод 3-Б класу

каб. №29

Семиз Людмила Олександрівна

класовод  3-В класу

каб. №20

​Ткачук Лілія Феліксівна

класовод 4-А класу

каб. №18

Гора Любов Михайлівна

класовод 4-Б класу

каб. №17

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 143 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]