Головна » 2018 » Квітень » 8 » Акція «За чисте довкілля»
Акція «За чисте довкілля»

До Пасхальних свят учні, вчителі та техпрацівники  школи долучилися до прибирання пришкільної території. І в перші теплі квітневі дні вже розпочалися роботи з впорядкування території. У ці дні  у школярів відповідальна місія – прибрати територію навколо шкільного стадіону.

Поряд зі школярами  граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані. Щоб зробити подвір’я школи більш затишнішим, вчителі біології  планують найближчим часом провести акцію "Квітуче подвір'я" і висадити квіти та кущі. Тому, запрошуємо усіх бажаючих учнів, батьків, приєднатися до екологічної акції та допомогти  з впорядкування шкільного подвір'я.