Головна » 2017 » Квітень » 9 » Акція по створенню чистоти та затишку
Акція по створенню чистоти та затишку

Більше тридцяти учнів разом з класними керівниками та директором школи  8 квітня  прийшли на суботник, організований КП “Дирекція парків” у парку “Перемога”. Розпочався захід веселою зарядкою. Учасники весняної толоки  прибрали сміття, сухе гілля, висадили дерева. Сто саджанців дубу та кілька десятків ялин для доброї справи надали у екологічній інспекції міста та відділі екології ЧМР. Свої дуби в парку «Перемога» нині будуть мати 5 – Б, 7 – А , 7 – Б та 8 – Б класи.

Школярі зізнаються, що довелося збирати пусті пляшки та нишпорити в кущах, проте, така праця може стати і цікавою. Так серед учнів школи  був оголошений конкурс на саме креативне сміття. А на передодні суботи усі класи школи вийшли на подвір’я прибирати шкільну територію.