Головна » 2020 » Січень » 30 » Акція "Допоможи птахам взимку"
Акція "Допоможи птахам взимку"

Зима – важкий час для птахів. У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. Адже наші пернаті друзі потребують допомоги саме наприкінці зимового сезону, коли їм важко знайти поживу в природі. Найбільш традиційним способом підгодівлі зимуючих птахів є організація годівниць.

У січні 2020  року у нашому  місті з метою виховання у дітей любові до природи, була проведена акція «Допоможи птахам взимку!», до якою долучилися і небайдужі учні нашої школи. Ініціатором участі даної акції в школі  стали члени  шкільного  самоврядування,  екологічний гурток та члени шкільного рою «Підкова». Саме вони зібрали годівнички у молодших школярів і розвісили на деревах навколо школи.

Найбільше годівничок виготовили батьки та діти 1 – А, 1 – Б,1 –В, 2 – Б,2 – А, та 5 – Б класів . А старшокласники щоранку досипають пташиний корм  в годівнички.  Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!