Головна » 2017 » Листопад » 16 » 2 - В на екскурсії в краєзнавчому музеї
2 - В на екскурсії в краєзнавчому музеї

16 листопада учні 2-В класу відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей. Метою відвідування – ознайомлення з історією, тваринним та рослинним світом рідного краю. Завдяки досвідченому екскурсоводу учні, батьки та класовод Іщук Алла Михайлівна отримали багато цікавої та корисної інформації про наш рідний край, спробували як у стародавні часи мололи муку, побачили скелет мамонта та тварин з червоної книги, поспілкувалися про те, як синоптики визначають погоду. Під час діалогу з екскурсоводом наші учні проявляли себе з найкращої сторони відповідавши на різноманітні запитання.

Море емоцій та радісні посмішки учнів наприкінці екскурсії – це найкраща подяка для працівників музею, а для  допитливих «чомучок» ще одна цікавинка та нові закріплені на практиці шкільні знання.