Головна » 2019 » Квітень » 17 » До 130-річчя неокласика М. Драй -Хмари
До 130-річчя неокласика М. Драй -Хмари

Нещодавно цілий світ відзначав 130-річчя українського неокласика Михайла Драй-Хмари. З цієї нагоди у ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбулася VI обласна учнівська  конференція знавців творчості поета.

Учасники розділилися та працювали у двох секціях. Одні представляли мультимедійні презентації та аналізували ідею поезій Драй-Хмари. Інші ж взяли участь у художньому читанні віршів Михайла Опанасовича. Серед декламаторів можна було побачити і ученицю 9-А класу нашої школи Анастасію Шкурдоду, яка дивувала слухачів поемою «Шехерезада».

Загалом конференція тривала 5 годин із перервою на брейк-каву і підведення підсумків. Наприкінці заходу відбувалося урочисте нагородження та отримання дипломів. Найкращим до грамот додали маленькі сувеніри у вигляді тарілок з емблемою конференції. Організатори запевняють, що участь у такому роді дійствах надзвичайно важлива, адже саме завдяки ним творчість геніальних особистостей, а по сумісництву наша культурна спадщина живе вічно.