Статут школи

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління закладу

Територія обслуговування

Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів -ліцензований обсяг 1024 особи, станом на 16.01.2018 рік навчається 642 особи

Мова освітнього процесу -  державна мова (українська) додатково вивчаються дві іноземні мови англйська та німецька

Наявність вакантних посад та умови конкурсу на заміщення - станом на 01.01.2018р. вакансій немає.

Матеріально-технічне забеспечення (за ліцензійними умовами)

Результати моніторингу якості освіти

Правила прийому до закладу

(відповідно до положення про загальноосвітній навчальний заклад)

1. Заява на ім’я директора школи.

2. Медична довідка – форма №086-1/0 (Медична карта учня)

3. Копія свідоцтва про народження

4. Особова справа (окрім дітей першого класу)

5. Документи про відповідний рівень освіти – для тих хто вступає до школи ІІІ ступеня

Умови для дітей з особливими потребами - заїзд у приміщення школи обладнаний пандусом. На першому поверсі розміщений туалет для дітей з особливими потребами.

Розмір плати за навчання - відповідно до статті 4 Закону України “Про освіту” “держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти. Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

Перелік додаткових освітніх платних послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Кошториси та фінансовий звіт

Інформація про надходження

Замовлені підручники на 2018-2019 рр. для 5, 10 класів

Звіт директора перед громадськістю (2017-2018 н. р.)