Правила внутрішкільного розпорядку для учнів

• Учні приходять до школи за 10 хвилин до початку уроку.

На уроці:

• Коли входить або виходить вчитель чи інші дорослі, учні мовчки встають, вітають тих, хто зайшов, і сідають на місце після дозволу вчителя.

• На парті повинно лежати учнівське приладдя.

• За партою учні сидять прямо, не повертаються, не доповнюють відповіді товариша без дозволу вчителя.

• На питання відповідають стоячи. Коли йдуть відповідати біля дошки, беруть щоденник.

• Учень не має права невмотивовано відмовлятись відповідати на уроці.

• Після дзвінка з уроку роботу можна завершити тільки після повідомлення вчителя про закінчення уроку.

• На перерві в класі залишаються тільки чергові.

• У майстернях, кабінетах хімії, фізики, біології, інформатики учні повинні дотримуватися правил з техніки безпеки.

• Для роботи в майстернях учні приходять у робочому одязі. У разі травми учня або пошкодження інструменту необхідно повідомити вчителя.

На перервах:

• У приміщенні школи учні не кричать, не бігають.

• Усі учні виконують вимоги чергового вчителя і чергових учнів.

• Учні не повинні смітити в коридорах, їдальні, класі, туалетних кімнатах, у дворі школи.

• У приміщенні учні знаходяться без верхнього одягу, головних уборів.

• На великій перерві чергові по класу проводять вологе прибирання, а після уроків прибирають свою класну кімнату.

Вимоги до зовнішнього вигляду:

• Учні приходять до школи у шкільній формі, без прикрас.

• На уроки фізкультури учні приходять тільки в спортивній формі.

• Забороняється носити спортивну форму під час інших уроків.