Структура та органи управління закладу

Кадровий склад  закладу освіти

Статут школи

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Територія обслуговування

Організація освітнього процесу (навність вільних місць у класах)

Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів -ліцензований обсяг 1100 особи, станом на 22.11.2019 рік навчається 737 особи

Мова освітнього процесу -  державна мова (українська), додатково вивчаються дві іноземні мови англйська та німецька

Наявність вакантних посад та умови конкурсу на заміщення - станом на 22.11.2019р. вакансій немає.

Матеріально-технічне забеспечення (за ліцензійними умовами)

Результати моніторингу якості освіти

Правила прийому до закладу

Умови для дітей з особливими потребами - заїзд у приміщення школи обладнаний пандусом. На першому поверсі розміщений туалет для дітей з особливими потребами.

Розмір плати за навчання - відповідно до статті 4 Закону України “Про освіту” “держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти. Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

Положення та перелік додаткових освітніх платних послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Замовлені підручники на 2018-2019 рр. для 5, 10 класів

Замовлені підручники на 2019-2020 рр.

Звіт директора перед громадськістю (2018-2019 н. р.)