Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів у 2018-2019 н. р.

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2019 № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 р. за № 8/32979, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, на підставі річних оцінок за 2018- 2019 н. р., за рішенням педагогічної ради від 30.05.2019 року протокол №10 перевести до наступного класу

до 2-А класу:
1. Белковського Кіріла
2. Бірюкову Анастасію
3. Бондар Аліну
4. Бондаренка Артема
5. Будаєва Дениса
6. Волинець Катерину
7. Волочай Софію
8. Гончар Анастасію
9. Гуцала Назара
10. Дівнича Івана
11. Запорожця Нікіту
12. Когдак Аріну
13. Кодолу Варвару
14. Король Анастасію
15. Лисенка Івана
16. Лисенко Софію
17. Могінського Дмитра
18. Мошенського Максима
19. Олешко Анну
20. Пасічника Ростислава
21. Плиту Ігоря
22. Плиту Олега
23. Плюшка Максима
24. Похилу Артьома
25. П’ятову Кіру
26. Симоненка Кіріла
27. Тарасюка Ярослава
28. Ткачука Тимофія
29.Щьокіну Софію


до 2-Б класу:
1. Білецького Максима
2. Бондара Андрія   

 3.Вишемірську Софію                                                                                                                                   
4. Вечорика Романа
5. Гладир Дар’ю
6. Гонора Артема
7. Дубову Вікторію
8. Дяденчука Миколу
9. Завалко Юлію
10. Загубу Максима
11. Киндик Емілію
12. Кльоц Вероніку
13. Коломицину Діану
14. Компанієць Карину
15. Лута Павла
16. Марушетченко Дар’ю
17. Мохна Марка
18. Ніколенко Ілону
19. Панченко Олену
20. Піскурєва Станіслава
21. Скоржинського Максима
22. Ступацького Владислава
23. Толстунова Артема
24. Товстоп’ят Вікторію
25. Токмака Кіріла
26. Федоренка Максима
27. Фесун Владиславу
28. Чайку Софію
29. Шатайло Марію
30.Шевченко Алісу


до 2-В класу:
1. Борисенка Антона
2. Вахтіна Іоанна
3. Гальбінську Євангеліну
4. Гичку Анастасію
5. Гребенчук Анна
6. Давиденко Мілану
7. Даценка Дениса
8. Івлєву Ніку
9. Калашник Софію
10. Кисельову Карину
11. Лесковець Анну
12. Литовченка Владислава
13. Некоз Софію
14. Нецвітну Дар’ю
15. Олійник Соломію
16. Орла Богдана
17. Остапенко Анастасію
18. Панасенко Вікторію

19. Потупіса Дмитра
20. Роздорожнього Артема
21. Ройтер Марію
22. Скорину Діану
23. Соловей Владиславу
24. Турицю Ніку
25. Черниш Альбіну
26. Шудру Юрія
27. Щербину Олександра
28. Яготина Кіріла
29. Яраніну Дар’ю
30. Ярового Остапа
31. Яценка Валерія


до 3-А класу:
1. Андрійчук Анжеліку
2. Вовк Анастасію
3. Волинець Анастасію
4. Волинець Надію
5. Гущину Аріанну
6. Добридня Даніїла
7. Зобенько Каріну
8. Івенка Олександра
9. Кирданову Алісу
10. Кирданову Вероніку
11. Кравченко Аліну
12. Куця Дениса
13. Лисохмару Анну
14. Лінець Анастасію
15. Лянніка Юрія
16. Маковецьку Ніку
17. Мельніченко Олександру
18. Миколенка Тимура
19. Низенка Лукіана
20. Пепчук Евеліну
21. Пивовара Артема
22. Пісьмака Єгора
23. Покутнього Марка
24. Рискаля Матвія
25. Савельєва Філіпа
26. Сикалова Артьома
27. Стрішка Олександра
28. Тихого Ярослава
29. Тупицьку Поліну
30. Фалінського Богдана


до 3 – Б класу:

1. Алілуєва Глєба
2. Бабак Анастасію
3. Березняк Єлизавету
4. Галету Глафіру
5. Галету Тимофія
6. Голінько Анастасію
7. Горячого Давида
8. Гуйвана Святослава
9. Гуменну Анну
10. Зінченко Дарину
11. Зосіч Злату
12. Клінт Іванну
13. Корнієнка Владислава
14. Лаврика Івана
15. Лук’яненко Лізу
16. Молодик Ангеліну
17. Недобій Анастасію
18. Недопас Едуарда
19. Ольшевського Микиту
20. Погребняк Анну
21. Радченко Вікторію
22. Рзаєва Тімура
23. Самутін Анастасію
24. Семікіна Максима
25. Смагіну Софію
26. Терлигу Андрія
27. Фоміцького Дмитра
28. Ципенюк Ангеліну
29. Чорноус Крістіну
30. Шевченка Єгора
31. Широковську Анну
32. Шкаланді Анастасію


до 3-В класу:
1. Бакум Тетяну
2. Білик Кіру
3. Божок Ірину
4. Буйновську Аріну
5. Василегу Анну
6. Вовкодава Миколу
7. Голік Ірину
8. Дороша Радомира
9. Єдукову Анну

10.Качур Вероніку
11. Конкіну Марію
12. Короп Анну
13. Красилинця Олександра
14. Липівського Тимура
15.Лупину Каріну
16. Навроцьку Яну
17. Очеретяну Марію
18.Петеліну Софію
19. Руденко Поліну
20. Січкович Анастасію
21. Слинько Яну
22.Товстолапа Дмитра
23. Улюліну Мілану
24. Упира Андрія
25. Федорову Валерію
26. Холодкову Мар’яну
27. Цаплю Софію
28. Чорнобай Софію
29. Шнайдера Дениса
30. Щербину Артура
31. Янголя Ярослава
32. Яхтера Іллю


до 4-А классу
1.Вілівченко Анну
2. Ганненко Катерину
3. Грицая Артема
4.Данільченко Мілану
5.Дворецького Максима
6.Карпенчука Веніаміна
7.Катеринича Ярослава
8.Квача Михайла
9.Кононенко Марію
10.Косенка Тимура
11.Линника Івана
12.Лисая Дмитра
13.Литвиненка Дениса
14.Ліпатова Олександра
15.Масюка Максима
16.Міняйло Каріну
17.Моложавого Данііла
18.Омельченка Максима
19.Остапенка Олександра
20.Плюту Дарину
21.Погребець Сніжану
22.Севрук Надію
23.Сидорука Павла

24.Степаненка Антона
25.Шевченка Владислава
26.Шраменко Вєроніку


до 4-Б классу:
1.Бесарабова Лучезара
2.Бордакова Дениса
3.Булатова Єгора
4.Гладуна Артема
5.Гуцало Крістіну
6.Калейнікову Олену
7.Кисленка Івана
8.Крижанівську Софію
9.Кузнєцова Назара
10.Марченка Максима
11.Матюшенко Єву
12.Мехлика Дмитра
13.Омельяненко Єлизавету
14.Панченко Іванну
15.Пшеченка Богдана
16.Романенко Аніту
17.Романенка Даніїла
18.Середу Максима
19.Сотнікова Ярослава
20.Степанченка Івана
21.Ткаченко Анну
22.Феєра Олександра
23.Хижняка Максима
24.Чуйко Елізу


до 4-В класу:

1. Арцаблюк Ангеліну
2. Афанасєва Даніїла
3. Ахламова Дмитра
4. Битко Анну
5. Глушка Дениса
6. Гуськову Кіру
7. Запару Поліну
8. Зінченка Івана
9. Запорожець Софію
10. Кадуху Діану
11. Капшитара Артема
12. Кагрманову Каріну
13. Кузьменка Івана
14. Колесникову Ірену
15. Кулікова Олександра
16. Марченка Лева
17. Мірошника Валерія

18. Міщенко Любов
19. Осипенко Марію
20. Пащенко Єлизавету
21. Півтораку Іллю
22. Сеник Діану
23. Сеника Олександра
24. Сіру Юлію
25. Сидоренка Артьома
26. Сисенко Софію
27. Скорик Анну
28. Стригуна Дениса
29. Токаренка Ігора
30. Хміль Софію
31. Чигирик Діану
32. Шевченко Софію
33. Шандру Каріну
34. Шнайдера Андрія
35. Яремчука Володимира

до 5-А класу:
1. Бондар Ксенію
2. Бондаренка Мар’яна
3. Борозенець Даріну
4. Василенко Діану
5. Ворощенко Поліну
6. Гончарову Вероніку
7. Гонченко Вероніку
8. Грабового Лева
9. Данілова Данила
10. Єфіменко Софію
11. Кобзар Катерину
12. Коваль Юлію
13. Колісника Валерія
14. Корєшкова Єгора
15. Лавріненка Артема
16. Левченка Дениса
17. Лепську Дар′ю
18. Лук′янову Анастасію
19. Москаленко Юлію
20. Надолинську Діану
21. Низенко Марію
22. Оліха Данила
23. Олексенко Анну
24. Полторадню Вероніку
25. Рябоконя Тимофія
26. Сокиринського Артема
27. Сушка Івана
28. Тарануху Дар′ю

29. Франта Владислава
30. Шостю Євгена
31. Яцик Анну

 

до 5-Б класу:

1. Баталіна Артема
2. Білика Даніїла
3. Бузницьку Софію
4. Бузницького Олександра
5. Василишина Максима
6. Величка Дениса
7. Гайдаржи Ярослава
8. Германа-Юй Дін Яна
9. Гільову Діану
10. Голіка Костянтина
11. Гребенчука Євгена
12. Гуцал Яну
13. Забродцького Захара
14. Кононенка Артема
15. Лавріненка Дмитра
16. Лашкул Софію
17. Лисенко Анну
18. Малюка Данила
19. Пластуна Михайла
20. Приходька Денис
21. Прядуна Івана
22. Рабатуєву Юлію
23. Ткаченка Сергія
24. Чмиренко Вікторію
25. Ямананєву Тетяну


до 5-В класу:

1. Андрусенка Матвія
2. Армаша Максима
3. Бенедь Вікторію
4. Бурашнікову Дар’ю
5. Волощук Дар’ю
6. Гордієнка Матвія
7. Гурець Маргариту
8. Зобенка Іллю
9. Ліщенка Богдана
10. Ліщенко Каріну
11. Майбороду Вероніку
12. Маленкького Марата
13. Некоза Богдана
14. Нікітенко Анастасію
15. Ногіна Святослава
16. Ольшевського Максима

17. Оскому Валерію
18. Панчук Анастасію
19. Перевізник Ангеліну
20. Половинка Михайла
21. Плаксій Дарину
22. Притуляк Надію
23. Руденко Ніколь
24. Слинько Анну
25. Стрикаль Дар’ю
26. Чубенка Данила
27. Шундру Максима
28. Яцун Софію


до 6-А класу:

1. Алікіну Анастасію
2. Анциферову Вікторію
3. Байбарова Артема
4. Басай Вероніку
5. Безпалька Станіслава
6. Ганжула Даніла
7. Гуцала Максима
8. Душенковську Діану
9. Завалка Євгенія
10. Квача Даніїла
11. Коваленка Віталія
12. Компанієць Маргариту
13. Ковтун Анастасію
14. Косян Вікторію
15. Лабчук Вікторію
16. Луценка Дениса
17. Мазура Данила
18. Мамлика Данила
19. Мошенську Каріну
20. Науменко Дар’ю
21. Недашківську Анну
22. ОстровськуДарину
23. Палащука Романа
24. Рєчкова Нікіту
25. Семенченка Альону
26. Соломку Максима
27. Тарасенко Вікторію
28. Усова Олексія
29. Шмаркатенко Анну
30. Ющенко Діану


до 6-Б класу:
1. Білик Софію
2. Бутікову Аврору

3. Веретільника Владіслава
4.Вдовицю Марію
5. Вибрик Катерину
6. Дуру Сабріну Аебіу
7. Дяденчука Дмитра
8. Ільїна Матвія
9. Калиту Анастасію
10. Кирпань Софію
11. Киндик Еліанору
12. Кошель Дарину
13. Литовченка Артема
14. Лукаша Артема
15. Мандрик Єву
16. Нерух Карину
17. Огіренка Нікіту
18. Окіпняка Романа
19. Палія Івана
20. Пелепей Ксенію
21. Світланова Дмитра
22. Сизоненка Артема
23. Супруна Антона
24. Федорову Анастасію
25. Христюк Єлизавету
26. Чумака Артема
27. Чуприну Олександру
28. Шепель Вероніку
29. Шестерикову Дар’ю
30. Шустермана Євгенія
31. Яган Лілію


до 7-А класу:

1. Бахуринську Камілу
2. Більченка Максіма
3. Бондара Романа
4. Ведмеденка Дмитра
5. Владімірцеву Анастасію
6. Гребенюка Данила
7. Грекало Яну
8. Гуділіну Анастасію
9. Дейнегу Дмитра
10. Дубовика Артема
11. Ілюхіну Олену
12. Казмірчак Каріну
13. Карпенчук Лілію
14. Костомарову Ангеліну
15. Красільника Іллю
16. Кроху Віолетту
17. Лепського Нікіту

18. Месечу Маргариту
19. Науменка Богдана
20. Науменка Максима
21. Нероду Олега
22. Онищенко Анастасію
23. Пасічник Вероніку
24. Пащенко Анастасію
25. Плічко Аліну
26. Процюка Владислава
27. Пушкіну Валерію
28. Репетило Дар`ю
29. Регурецького Антона
30. Собка Ярослава
31. Товкача Максима
32. Шведова Максима
33. Шиманського Даніїла

до 7-Б класу:

1. Березняка Максима
2. Булавкіну Софію
3. Гичку Дмитра
4. Давидову Вікторію
5. Дубчака Олександра
6. Жирова Гліба
7. Залозного Олександра
8. Зекунову Діану
9. Кісіль Аліну
10. Колесника Дениса
11. Комахіну Анну
12. Крохмаль Анастасію
13. Косенка Давида
14. Куницю Олександра
15. Лукіянчука Макара
16. Оніщука Нікіту
17. Панченко Дарину
18. Петриченка Дмитра
19. Потапенка Данила
20. Ремізова Віктора
21. Рубана Івана
22. Рябенка Олександра
23. Скибу Владиславу
24. Скорину Дмитра
25. Тулуманова Артема
26. Хоменко Вікторію
27. Шелеста Арсена
28. Якубенко Вікторію
29. Ященка Дмитра

до 8-А класу:
1. Бабченка Даніїла
2. Байбарову Анну
3. Білоуса Романа
4. Білу Ксенію
5. Гошуляк Дар’ю
6. Добренко Вероніку
7. Дроботюк Єлизавету
8. Єрвачова Богдана
9. Журавля Дмітрія
10. Загривенка Максима
11. Зорю Максима
12. Кравець Алісу
13. Кутинську Катерину
14. Калашника Віктора
15. Лисенко Катерину
16. Іванову Тетяну
17. Максименка Нікіту
18. Міщенко Анну
19. Норкіна Романа
20. Свирид Юлію
21. Світуса Антона
22. Тиху Вероніку
23. Ткаченка Дмитра
24. Ушакову Іванну
25. Хандогу Яну
26. Хренова Михайла
27. Черненко Аллу
28. Шиндера Олексія
29. Яценко Владу


до 8-Б класу:

1. Акулову-Сокирко Оксану-Вікторію
2. Борисенка Андрія
3. Бровкіна Олександра
4. Бугаєва Владислава
5. Гуцало Сніжану
6. Думу Богдана
7. Каплю Тетяну
8. Карпушина Романа
9. Кліменка Ярослава
10. Мазепу Аліну
11. Мартиненко Дарину
12. Мироненко Дарью
13. Михайленко Вероніку
14. Панченко Данієлу
15. Ремінного Владислава
16. Рябошапку Софію
17. Угренінова Артема

18. Хижняк Анастасію
19. Шарманову Юлію

до 9-А класу:
1. Ананко Алісу
2. Андрійчук Вероніку
3. Армаша Миколу
4. Буйновського Дмитра
5. Гайдаш Марію
6. Денисенка Дениса
7. Дівнича Артема
8. Жолоба Максима
9. Зеленька Михайла
10. Карпенчук Мілену
11. Карпенчук Софію
12. Киндика Даніеля
13. Коваленка Всеволода
14. Костенка Олексія
15. Корпань Дар’ю
16. Кошову Вікторію
17. Краснокуцьку Анну
18. Кузнєцова Максима
19. Курятник Анну
20. Луценка Дмитра
21. Міняйла Тараса
22. Оніщук Анастасію
23. Онищенка Дмитра
24. Руденко Тетяну
25. Сименка Назарія-Олександра
26. Скляр Аліну
27. Чернишенка Іллю
28. Шапіна Ярослава
29. Шевченка Богдана
30. Шевченка Іллю
31. Шкаланді Поліана
32. Ярошенко Ірину


до 11-І класу:

1. Баланенка В’ячеслава
2. Бойка Артема
3. Вілівченка Кірілла
4. Гуцало Анжелу
5. Діденко Сніжану
6. Колісник Анфісу
7. Костоглодова Олексія
8. Лубинець Анну
9. Маслюка Максима

10. Олексієнка Вадима
11. Пащенка Андрія
12. Потупіс Діана
13. Сільченка Давида
14. Сулімова Арсена
15. Суслова Владислава
16. Хрустальова Микиту
17. Цибулю Олександра
18. Чуприну Анастасію
19. Штукатурову Тетяну
20. Шумського Владислава
21. Яців Дайану

до 11-М класу:
1. Боровика Сергія
2. Волошин Анну
3. Ващука Олександра
4. Горбенко Марію
5. Гончара Олександра
6. Донець Вікторію
7. Журавля Володимира
8. Зінченко Анну
9. Іщенко Діану
10. Іщенко Марію
11. Канюгу Аліну
12. Коверець Анну
13. Кравченка Олександра
14. Лута Назара
15. Мочалову Євгенію
16. Ожеред Ірину
17. Орлова Олександра
18. Осадчого Дмитра
19. Остапенка Антона
20. Руденко Марину
21. Самутіна Дмитра
22. Сафонову Анастасію
23. Строкань Лесю
24. Товстолап Вероніку
25. Узоровського Владислава
26. Хижняк Діану
27. Чирву Владислава
28. Янківську Тетяну