Старт Нової української школи!

Наказ МОН України від 13.07.2017 року №1021 «Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у ЗНЗ І ступеня»

Лист ІМЗО від 18.07.2017 року №21.1/10-1500 «Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931»

Орієнтовний перелік засобів навчання у початковій школі Нової української школи на 2017/2018 навчальний рік

Нова українська школа: відео

Л.Гриневич. Школи відмовляться від карального оцінювання

Навіщо сертифікація і чому вчителі її проходитимуть

Як батькам читати і розуміти новий Держстандарт для початкової школи

У МОН розповіли, як навчатимуть вчителів початкової школи

У МОН укотре спростували новину про триместри

Про затвердження експериментального навчального плану початкової школи експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»

Стали відомі деталі того, як вчитимуть дітей у пілотних школах

Пілотні класи працюватимуть за двома різними модельними програмами (ОНОВЛЕНО)

Онлайн. 18 серпня – Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників за участі Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич

Стоп фейк: школа, а не МОН, вирішує, якою має бути структура навчального року

Оновлені програми для початкової школи, поради вчителям, додаткові навчальні матеріали МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА ПРОЕКТ EDERA ЗА СПРИЯННЯ МФ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Щодо методичних рекомендацій для експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів. Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 23.08.2017 р. №1/9-450

Методичні рекомендації на 2017-2018 н.р.