Для організації освітнього процесу під час  навчання за технологіями дистанційного навчання здобувачів освіти Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області була обрана  платформа G Suitеідповідно до рішення педагогічної ради школи від 28 серпня 2020 року (протокол № 1)  та   наказу  по школі   № 96 від 28.08.2020  «Про виконання рішення педагогічної ради від 28 серпня 2020 року, протокол №1» ).

Робоча група для розгортання та підтримки роботи платформи G Suitе у закладі освіти:

• Аріткулова Лідія Федорівна – вчитель інформатики, голови групи;
  • Середенко Олена Олександрівна – вчитель початкових класів,  адміністратор  роботи з користувачами (учнями початкової школи);
  • Харченко Вікторія Олексіївна -  вчитель інформатики, адміністратор  роботи з користувачами (учнями середньої та старшої школи);
  • Журавель Катерина Іванівна –  вчитель інформатики, адміністратор з налаштування платформи.

Кожен учень та вчитель закладу освіти  має корпоративний акаунт  на платформі  G Suitе.

Освітній процес під час навчання за  технологіями  дистанційного навчання у закладі освіти відбувається згідно розкладу та дотриманням  Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ   ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ЗА  ТЕХНОЛОГІЯМИ  ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Електронні версії підручників

Для батьків

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 Карантин у школах – діти самі вдома

Як організувати онлайн-навчання дитини: огляд корисних програм

Для вчителів

Організація дистанційного навчання в школі (методичний посібник)

Освітній серіал ''Цифрові навички для вчителів''(https://osvita.diia.gov.ua)

Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН. (https://nus.org.ua)

Як організувати дистанційне навчання учнів — покрокова інструкція (найактуальніші поради від зіркового вчителя, фіналіста Global Teacher Prize Ukraine Юрія Гайдученка)

Free online платформи