2016-2017 навчальний рік

Міські конкурси:

Призер

Клас

Захід

Місце

Викладач

Корпань Дарина 6-А

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика, ІІ (міський етап)

ІІI Сіваченко Л.М.
Міщенко Анна 5-А Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка, ІІ етап ІІІ Хрякова Т.І.
Клімова Альона 11-М Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка, ІІ етап ІІІ Хрякова Т.І.
Миронюк Аліна 10-А IV конкурс учнівських презентацій з історії "Революційні події в Україні 1917-1921 рр., регіональний аспект" ІІ Онопрієнко Н.Я.
Рашко Ольга 10-А Конкурс учнівських та учительських нарисів, оповідань, замальовок про учасників АТО, волонтерів, переселенців із зони АТО "Пам'ять серця" ІІ Сіваченко Л.М.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІ (міський) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Воловіченко Діана

9-А

Біологія

ІІ

Супрунович Ю.В.

Воловіченко Діана 9-А Правознавство ІІ Рашко Л.В.

Волочай Аліна

9-Б

Хімія

ІІІ

Овсієнко Н.І.

Волочай Аліна 9-Б Математика ІІІ Дудник І.А.

Рашко Ольга

10-А

Біологія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Лут Назар 8-А Хімія ІІ Овсієнко Н.І.
Лут Назар 8-А Біологія ІІ Овсієнко Н.І.
Іщенко Марія 8-А Біологія ІІ Овсієнко Н.І.
Рашко Ольга 10-А Українська мова та література ІІ Сіваченко Л.М.
Рашко Ольга 10-А Правознавство ІІ Рашко Л.В.
Потупіс Діана 8-Б Географія ІІІ Панченко Н.О.
Бондар Ілля 9-Б Трудове навчання ІІІ Мозговий П.І.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІІ (обласний) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Лут Назар 8-А Хімія ІІ Овсієнко Н.І.

        Рашко Ольга             10 - А        Українська мова і література    І                       Сіваченко Л. М. 

 

 

 

2015-2016 навчальний рік

Міські конкурси:

Призер

Клас

Захід

Місце

Викладач

Дудко Анастасія

11-М Всеукраїнська учнівська конференція "Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби" Диплом за науковий підхід до викладання теми Северіна С.В.
Корпань Дарина 5-А

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика, ІІ (міський етап)

ІІ Сіваченко Л.М.
Волочай Аліна 8-Б Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика, ІІ (міський етап) ІІІ Хрякова Т.І.
Розсоха Дарина 11-М Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика, ІІ (міський етап) ІІІ Северіна С.В.
Воловіченко Діана 8-А ІІ-ий міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка І Северіна С.В.

Кравцов Микита

10-М І-ший міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення: хімія та біологія, секція: зоологія, ботаніка) - Овсієнко Н.І.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІ (міський) етап:

 

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Воловіченко Діана

8-А

Біологія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Волочай Аліна

8-Б

Хімія

ІІ

Овсієнко Н.І.

Рашко Ольга

9-А

Біологія

ІІ

Супрунович Ю.В.

Борець Владислав

11-М

Хімія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Шпаченко Єлізавета

8-А

Історія

ІІІ

Рашко Л.В.

Лут Назар 7-А Хімія ІІ Овсієнко Н.І.
Шпаченко Єлізавета 8-А Географія ІІІ Панченко Н.О.
Лут Назар 7-А Біологія І Овсієнко Н.І.
Іщенко Марія 7-А Біологія І Овсієнко Н.І.
Лут Назар 7-А Математика ІІІ Титаренко Г.О.
Климова Альона 10-М Українська мова та література ІІІ Хрякова Т.І.
Рашко Ольга 9-А Українська мова та література ІІІ Сіваченко Л.М.
Палій Ольга 9-А Економіка ІІ Панченко Н.О.
Рашко Ольга 9-А Правознавство ІІ Рашко Л.В.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІІ (обласний) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Волочай Аліна

8-Б

Хімія

І

Овсієнко Н.І.

Рашко Ольга 9-А Правознавство ІІІ Рашко Л.В.

 

 

2014-2015 навчальний рік

Міські конкурси та олімпіади:

Призер

Клас

Захід

Місце

Викладач

Розсоха Дарина

10-М

Міський етап конкурсу

«Подорож по алеї правових знань»

І

Рашко Л.В.

Учнівський колектив школи -

Міський екологічний фестиваль «Свіжий вітер», номінація «Екологічна мода» 

- Супрунович Ю.В.
Дудко Анастасія 10-М

Всеукраїнська учнівська конференція «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби»

Диплом за науковий підхід до викладання теми

Северіна С.В.
Воловіченко Діана 7-А ІІ-ий міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка ІІІ Северіна С.В.
Клімова Альона 9-А ІІ-ий міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка ІІІ Хрякова Т.І.
Дудко Анастасія  10-М   Всеукраїнська конференція наукових учнівських робіт на юридичну тематику «Право і закон: погляд 18 –». Диплом першого ступеня Рашко Л.В.
Багінська Анастасія 11-М Міський конкурс монологів із творів світової літератури ІІ Невмивака Н.М.
Колісник Анфіса    6-Б   Міжнародний конкурс ім. П. Яцика, ІІ (міський) етап. ІІІ Хрякова Т.І.
Гуркіна Анастасія Кірдяшкін Дмитро    9-Б     9-Б    Міський конкурс проектів з енергозбереження ІІ Яценко В.В.,

 

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІ (міський) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Воловіченко Діана

7-А

Біологія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Носач Катерина

7-А

Математика

ІІІ

Дудник І.А.

Волочай Аліна

7-Б

Хімія

ІІ

Супрунович Ю.В.

Рашко Ольга

8-А

Українська мова і література

ІІ

Сіваченко Л.М.

Рашко Ольга

8-А

Історія

ІІІ

Онопрієнко Н.Я.

Рашко Ольга

8-А

Біологія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Борець Владислав

10-М

Хімія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Горбик Наталія

11-М

Економіка

ІІ

Тупота М.П.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІІ (обласний) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Горбик Наталія

11-М

Економіка

ІІІ

Тупота М.П.

 

 

2013-2014 навчальний рік

Всеукраїнські олімпіади, ІІ (міський) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Рашко Ольга

7-А

Біологія

ІІ

Супрунович Ю.В.

Рашко Ольга

7-А

Математика

ІІІ

Титаренко Г.О.

Ященко Максим

7-А

Хімія

ІІІ

Супрунович Ю.В.

Багінська Анастасія

10-М

Географія

ІІІ

Тупота М.П.

Бедусенко Лілія

11-М

Економіка

ІІІ

Тупота М.П.

Розсоха Дарина

9-М

Правознавство

ІІІ

Рашко Л.В.

Рашко Вікторія

10-М

Правознавство

ІІІ

Рашко Л.В.

Рашко Ольга

7-А

Українська мова

ІІІ

Сіваченко Л.М.

Синьогуб Вікторія 11-А Українська мова ІІ

Сіваченко Л.М.

 

Міжнародний конкурс ім. П. Яцика, ІІ (міський) етап:

Призер

Клас

Місце

Викладач

Клімова Альона 8-А ІІІ Хрякова Т.І.

 

Всеукраїнські олімпіади, ІІІ (обласний) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Синьогуб Вікторія

11-А

Українська мова

ІІІ

Сіваченко Л.М.

 

Міські конкурси та олімпіади:

Призер

Клас

Конкурс

Місце

Викладач

Багінська Анастасія

10-М

Виразного читання поезії Ф.Тютчева, присвяченого 210-річниці від народження поета

ІІ

Невмивака Н.М.

Команда "Заповіт" - Квест, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка - "Тарасові шляхи" І -
Велько Назар 6-А "Юні знавці Біблії" ІІ -
Лут Назар 5-А Міський конкурс юних математиків ІІІ

Дудник І.А.,

Титаренко Г.О.

Команда "Жорсткий диск"   Конкурс "Пригоди Інфобайтика" ІІІ Аріткулова Л.Ф.
Горбенко М., Товстолап В., Строкань Л., Донець В., Волочай А., Шемшур Д., Лящук Н.   Міський конкурс інсценізації творів світової літератури "У світі пригод" ІІ Сергієць Л.О.
Кузнєцов Максим 3-А Міський конкурс "Розумник - 2014" ІІ Самолюк С.М.
Синьогуб В., Дудко А., Кравцов Н.   Міський конкурс юних істориків-краєзнавців ІІІ Рашко Л.В., Онопрієнко Н.Я.
Рашко В., Горбик Н.   Перша міська конференція "Постать Михайла Драй-Хмари і його творчість у контексті української та світової літератури й культури" - Сіваченко Л.М.
Оскома Анастасія 11-М І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у відділенні екології та аграрних наук ІІІ  
Дудко Анастасія 9-М І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у відділенні мовознавства ІІІ  

 

2012-2013 навчальний рік

 

 

2011-2012 навчальний рік

 

 

2010-2011 навчальний рік

 

2009-2010 навчальний рік


 

2008-2009 навчальний рік

Всеукраїнські олімпіади, ІІ (міський) етап:

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Ольга Прозоря

8-А

Біологія

І

Овсієнко Н.І.

Вікторія Борисенко

11-Б

Історія

ІІІ

Гродецька І.В.

Олександр Терещенко

10-М

Математика

ІІІ

Титаренко Г.О.

Ольга Прозоря

8-А

Українська мова та література

ІІІ

Мартинова О.А.

Олександр Терещенко

10-М

Хімія

ІІІ

Овсієнко Н.І.

Ірина Усенко

8-В

Хімія

ІІ

Овсієнко Н.І.

Ольга Прозоря

8-А

Географія

ІІІ

Левицька Н.С.

Роман Артеменко 10-М Географія ІІІ

Кравченко І.С.

 

Інтернет-олімпіади:

Призер

Клас

Предмет

Викладач

Дроботюк Антон

7-Б

Географія

Кравченко І.С.

Усенко Ірина 8-В Хімія Овсієнко Н.І.
Вишня М. 11-А Хімія Супрунович Ю.В.
Солодовник Р. 11-Б Історія Гродецька І.В.

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики, І тур, ІІІ етап:

Призер

Клас

Місце

Викладач

Антон Дроботюк

7-Б

І

Титаренко Г. О.

 

2007-2008 навчальний рік

 

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Олександр Терещенко

9-М

Хімія

ІІ

Овсієнко Н. І.

Вікторія Голодна

9-М

Біологія

ІІ

Овсієнко Н. І.

Андрій Осадчий

11-Б

Технічна праця

ІІ

Білецький О. Я.

Антон Дроботюк

6-Б

Математика

ІІІ

Титаренко Г. О.

Ольга Прозоря

7-А

Біологія

ІІІ

Овсієнко Н. І.

Вікторія Голодна

9-М

Світова література

ІІІ

Сергієць Л. О.

Ірина Усенко

7-В

Географія

ІІІ

Левицька. Н. С.

Тетяна Загоруйко

11-Б

Обслуговуюча праця

ІІІ

Фіщук Л. І. 

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика серед учнів міських шкіл:

Призер

Клас

Місце

Викладач

Валерія Костецька

6-Б

ІІ

Хрякова  Т. І.

 

2006-2007 навчальний рік

Призер

Клас

Предмет

Місце

Викладач

Максим Вишня

9-А

Географія

ІІ

Левицька Н. С.

Ольга Бодрова

10-А

Світова література

ІІ

Пащенко І. В.

Вікторія Голодна

8-М

Біологія

ІІІ

Овсієнко Н. І.

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика серед учнів міських шкіл:

Призер

Клас

Місце

Викладач

Наталія Бердес

11-А

ІІ

Сіваченко Л. М. 

Валерія Костецька

5-Б

ІІІ

Хрякова Т. І.