2019-2020 навчальний рік

Конкурси:

ПРИЗЕР КЛАС ЗАХІД МІСЦЕ ВИКЛАДАЧ

Грекало Яна

 

7-А клас

 

ІІ етап 

Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІІ місце

 

 

Сіваченко Л. М.

Корпань Даря

9- А клас

ІІ етап

 Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІ місце

Сіваченко

Л. М.

Іщенко Марія

11 – М клас

ІІ етап

 Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІ місце

Хрякова Т. І.

Дівнич Артем

Корпань Даря

Кузнєцов Максим

9 – А клас

Міський учнівський квест з історії українського козацтва

ІІІ місце

Онопрієнко Н.Я.

ІІ етап міських олімпіад:

ПРИЗЕР

КЛАС

ЗАХІД

МІСЦЕ

ВИКЛАДАЧ

Потупіс Діана

11-І клас

ІІ етап 

Інтернет - олімпіада з економіки

 

Панченко Н. О.

Хренова Амєлія

10 – М клас

ІІ етап 

Інтернет-олімпіада з економіки

 

Панченко Н. О.

Кузнєцов Максим

9 – А клас

ІІ етап 

Інтернет-олімпіада з економіки

 

Панченко Н. О.

Краснокуцька Анна

9 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІІ місце

Овсієнко Н.О.

Колісник Анфіса

11-І клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІІ місце

Аріткулова Л.Ф.

Хренова Амєлія

10-М клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Бондар Роман

7 –А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

ІІІ місце

Засенко Л.П.

Бондар Роман  7 - А  клас  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики  ІІІ місце  Смагіна О.І.

Кравець Аліса

8-А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

ІІ місце

Рашко Л. В.

Міщенко Анна 8 – А клас ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії ІІІ місце Панченко Н.О.

Міщенко Анна

8 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІІ місце

Хрякова Т.І

Корпань Дар’я 9 – А клас ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії ІІІмісце Онопрієнко Н.Я.

Корпань Дар’я

 

9 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІІмісце

Сіваченко Л.М.

Корпань Дар’я 9 – А клас ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії ІІІмісце Панченко Н.О.

Потупіс Діана

11-І клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н.О.

Лут Назар  11 - М  клас  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології  І місце  Овсієнко Н.І.