2018-2019 навчальний рік

Конкурси:

ПРИЗЕР КЛАС ЗАХІД МІСЦЕ ВИКЛАДАЧ

Воловіченко Діана

 

11-А клас

 

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІ місце

 

Северіна С. В.

 

Грекало Яна

6 - А клас

ІІ етап ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІІ місце

Сіваченко Л. М.

Корпань Даря

8- А клас

ІІ етап ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІ місце

Сіваченко Л. М.

Іщенко Марія

10 – М клас

ІІ етап ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім.П. Яцика.

ІІ місце

Хрякова Т. І.

Воловіченко Діана

11 – А клас

Міський конкурс «Юний історик Черкащини»

ІІІ місце

Рашко Л. В.

Балахонова Марина

11- А клас

ІІІ обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Єдина родина – сильна Україна!»

І місце

Черненко Т. Л.

ІІ етап міських олімпіад:

ПРИЗЕР

КЛАС

ЗАХІД

МІСЦЕ

ВИКЛАДАЧ

Корпань Дар я

8- А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

ІІ місце

Онопрієнко Н. Я.

Лут Назар

10 – М клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

І місце

Овсієнко Н. І.

Волочай Аліна

11 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки

ІІ місце

Панченко Н. О.

Волочай Аліна

11 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Кузнєцов Максим

8 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Корпань Дар’я

8 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Панченко Даніела

7 – Б клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Лут Назар

10 – М клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

І місце

Овсієнко Н. І.

Воловіченко Діана

11 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ІІІ місце

Рашко Л. В.

Корпань Дар’я

8 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

ІІІмісце

Сіваченко Л. М.

Шкурдода Анастасія

9 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

ІІІ місце

СіваченкоЛ. М.

Міщенко Анна

7 – А клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

ІІІ місце

Хрякова Т. І.

 

ІІІ етап обласних олімпіад

ПРИЗЕР

КЛАС

ЗАХІД

МІСЦЕ

ВИКЛАДАЧ

Лут Назар

10 – М клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІ місце

Овсієнко Н. І.

Лут Назар

10 – М клас

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

ІІ місце

Овсієнко Н. І.