2017-2018 навчальний рік

Конкурси:

Призер Клас Захід Місце Викладач

Корпань Дар’я

7-А клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІІ місце

Сіваченко Л. М.

Лут Назар

9-А клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІ місце

Хрякова Т.І.

Воловіченко Діана

10-А клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІІ місце

Северіна С. В.

Корпань Дар`я

7-А клас

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ІІІ місце

Сіваченко Л.М.

Іщенко Марія

9-А клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІ місце

Хрякова Т. І.

Рашко Ольга

11-А клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

ІІ місце

Сіваченко Л.М

Горбенко Марія

9-А клас

І-ий (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція: хімія).

ІІ місце

Овсієнко Н. І.

Бондар Роман

5-А клас

Конкурс юних математиків

ІІІ місце

Смагіна О. І.

 

Шостя Анастасія

8-Б клас

міський конкурс декламування творів української літератури «Поетичний ювілей».

І місце

Сіваченко Л.М.

Олімпіади:

Призер Клас Захід Місце Викладач

Рашко Ольга

11-А клас

Інтернет-олімпіада на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

І місце

Яценко В. В.

Лут Назар

9-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з біології

І місце

Овсієнко Н. І.

Рашко Ольга

11-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з біології

ІІІ місце

Супрунович Ю. В.

Воловіченко Діана

10-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з біології

ІІІ місце

Супрунович Ю. В.

Лут Назар

9-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІ місце

Овсієнко Н. І.

Корпань Дар’я

7-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ місце

Панченко Н. О.

Волочай Аліна

10-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІІ місце

Супрунович Ю. В.

Рашко Ольга

11-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з екології

ІІІ місце

Супрунович Ю. В.

Воловіченко Діана

10-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ІІІ місце

Рашко Л. В.

Рашко Ольга

 

11-А клас

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІ місце

Сіваченко Л. М.

 

Обласні олімпіади:

Призер Клас Захід Місце Викладач

Лут Назар

9-А клас

ІІІ обласний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

ІІ місце

Овсієнко Н.І.

Лут Назар

9-А клас

ІІІ обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

ІІ місце

Овсієнко Н.І.

 

Горбенко Марія

9-А клас

ІІ-ий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення: хімія та біологія)

ІІІ місце

Овсієнко Н. І.