Головна » Питання директору [ Додати питання ]
Ви можете поставити запитання особисто директору школи Титаренко Галині Олександрівні. Будь ласка, перед тим, як ставити питання, перегляньте відповіді на аналогічні питання, аби уникнути дублювання. Запитання, які містять образливі або нецензурні вирази, будуть видалені. Директор на світ власний розсуд вирішує, на які запитання відповідати публічно, а на які - приватно.

Будь ласка змініть фотографії у розділі "наш клас". Зокрема "8б". Фото було зроблене дуже давно і воно не влаштовує учнів нашого класу. Буду вдячна, якщо змінете

Відповідь: Змінено!

Добавил: Волочай Аліна Олегівна

Доброго дня, шановна Галина Олександрівна! На просторах інтернету наткнувся на інформацію щодо можливої випускниці школи №26(на жаль, нині покійної) https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0,_%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%8F_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0 На сторінці сайту школи про видатних випускників школи інформації щодо цієї людини не знайшов. Можливо, ця інформація буде для Вас корисною, і сторінка поповнится ще одним випускником.

Відповідь:

Дякуємо за інформацію! 

Добавил: Андрій Миколайович

Добрий день. В мене просте запитання. Чому дітей які захищали честь школи на олімпіадах не нагородили грамотами? На таку дрібницю не знайшлося часу чи коштів?

Відповідь:

Нагородження грамотами переможців ІІ етапу міських Всеукраїнських предметних олімпіад проводить Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради по завершенню ІІ семестру навчального року.

Кожний учень обов’язково отримає грамоти за перемоги у ІІ етапі міських олімпіад.

Добавил: шпаченко людмила василівна

Здраствуйте.Скажите почему за этот учебный год детей не возили по красивым местам Украины,ведь есть исторические красивые места куда нас возили в наше время во время учёбы.Ведь Черкащина большая,к примеру Шевченковые края,Чигиринщина,Умань,Корсунь...Или может я чегото незнаю.Буду признательна получить ответ лично без публикации.Просто одна я не смогу своему ребёнку всех этих красивых и исторических мест показать.Спасиба за внимание.

Відповідь: Шановна Вікторіє!

Дякуємо за запитання. Не один клас за цей навчальний рік їздив на екскурсії Черкащиною:

http://school26-ck.at.ua/news/podorozh_zvenigorodskim_kraem/2015-10-11-412

http://school26-ck.at.ua/news/podorozhuemo_miscjami_kozackoji_slavi/2015-10-19-418

http://school26-ck.at.ua/news/pojizdka_v_orshanec/2015-10-18-416

http://school26-ck.at.ua/news/zernolend_zelenij_turizm_cherkashhini/2015-10-01-404

Також цього року було відкрито шкільний проект "Черкащина - наш рідний край" для популяризацї знайомства з нашим краєм, а також для висвітлення шкільних екскурсій ним:

http://school26-ck.at.ua/news/shkilnij_proekt_cherkashhina_nash_ridnij_kraj/2016-01-28-516

Екскурсії та поїздки зазвичай відбуваються восени, коли тепла погода і немає такого учбового навантаження як наприкінці року. Якщо у вас є побажання або пропозиції - піднімайте це питання з вашим класним керівником та на батьківских зборах, оскільки це все ж таки не загальношкільне питання, а класне. А адміністрація школи завжди підтримує такі заходи!

Добавил: Виктория

Подскажите, когда будет родительское собрание для первоклассников.

Відповідь: Батьківські збори для батьків першокласників відбудуться 30 серпня о 17:30. 

1-А клас – 34 каб.

1-Б клас – 33 каб.

1-В клас – 31 каб.

При собі потрібно мати:

1. Копію свідоцтва про народження дитини

2. Медичну картку (пройдена медична комісія)

Добавил: Ксения